Konference „Mūsdienu autobūves izaicinājumi izglītības kvalitātei”

(17.10.2014.)

„2014.gada 23.oktobrī Auto Asociācija, atzīmējot savas darbības 20 gadadienu, augstākajām un profesionālajām mācību iestādēm organizē konferenci „Mūsdienu autobūves izaicinājumi izglītības kvalitātei”.

Konferences laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar automobiļu tirgus attīstību Latvijā un Eiropā, pēcpārdošanas tirgus tendencēm un pētījumu rezultātiem, aktualitātēm pasaules auto būvē, automobiļu tehnoloģiskajām inovācijām un mūsdienu darbaspēka kvalitātes prasībām.

Konference kalpos arī kā platforma visām izglītības iestādēm, kas sagatavo auto nozares speciālistus, nodibināt kontaktus ar potenciālajiem darba devējiem, uzzināt to prasības un iegūt dažādu ar izglītību un mācību praksi saistītu informāciju. Tā būs iespēja arī „Auto Asociācijai” tikties vienlaicīgi ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas atbildīgajiem darbiniekiem un profesionālo mācību iestāžu pedagogiem, lai nākotnē veiksmīgi turpinātu uzsākto sadarbību nozaru ekspertu padomē.

Konferences laikā tiks padziļināti apskatītas ar nozari un izglītību saistītas tēmas, kuras prezentēs vieni no vadošajiem automobiļu remonta nozares speciālistiem, kā arī automobiļu ražotāju pārstāvji ar ilgu profesionālo pieredzi gan automobiļu remontu jomā, gan servisa uzņēmumu vadīšanā. Konferences noslēgumā visiem dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus un savstarpēji pārrunāt galvenās nozares aktualitātes un problēmas, lai kopīgiem spēkiem meklētu veiksmīgākos un ilgtspējīgākos risinājumus.